Kurz vánoční tvoření

14.12.2020

Kurz akvarel, krasopsaní, horký embossing

Pojďte si letošní adventní čas zpestřit nevšedním zážitkem. Vyrobíte si vlastní originální přání pro rodinu a blízké, seznámíte se s technikou malování akvarelem, psaní "brush"kaligrafií a nově si budete moci vyzkoušet horký embossing...a především si uděláte čas na sebe a užijete si příjemný večer.

Během tříhodinového kurzu vás naučím základní techniky krasopsaní a malování akvarelem. Vyzkoušíte si různé psací a výtvarné potřeby, které budete mít na kurzu k dispozici a které nemá smysl pořizovat jednorázově.

  • Vytvoříte si 4 originální přání s využitím techniky malování akvarelem a krasopisu. Ke všem přáním dostanete obálky, které si na místě můžete rovnou nadepsat.
  • Vyrobíte si jmenovky na dárky s využitím výše zmíněných technik.
  • NOVĚ si budete moci vyzkoušet techniku tvoření horkým embossingem.

Na kurzu budete mít k dispozici: akvarelové barvy St. Petersburg, zářivé akvarelové barvy Gansai Tambi Starry Colors, štětce, brushpeny různých barev, třpytky ve vánočních odstínech, vánoční razítka, raznice na jmenovky, horkovzdušnou pistoli, embosovací inkoust, prášky a další potřeby.

Kurz je koncipován tak, aby si ho užil úplný začátečník, stejně jako někdo, kdo už s malováním a psaním zkušenost má. Budete mít možnost vybrat si z několika variant vánočního přání a já vás následně při jejich tvorbě povedu. Tento kurz není zaměřen na teorii a obecnou výuku malování akvarelem nebo krasopisu. Na to jsou určeny mé další kurzy.

Příjemnou vánoční atmosféru dotvoří vyhlášená vafle od Malého mnicha. Na místě si můžete objednat kávu, čaj, ale i svařené víno.

Cena: 1200 Kč

pondělí 14.12.2020 od 17h do 20h

Pokud máte zájem, kurzovné pošlete, prosím na č.u. 670100-2203152660/6210.


Děkuji, Lenka z Nečmárej

Krasopsaní a malování akvarelem je mým koníčkem. Absolvovala jsem již několik kurzů u různých lektorů v Praze. Nejvíce mi dal intenzivní devítitýdenní kurz v Draw planet. Pokud chcete vidět více z mé práce, sledujte www.instagram.com/necmarej