Kurz moderní kaligrafie

24.09.2020

Kurz moderní kaligrafie pro začátečníky

Líbí se Vám v současné době hodně oblíbený styl písma moderní kaligrafie neboli krasopisu? Po absolvování kurzu budete umět dotvořit např. narozeninová či vánoční přání, jmenovky na dárky, dekorace na jakoukoli oslavu nebo do rodinného alba. Na kurzu vysvětlím:
- základy krasopsaní,
- ideální pomůcky potřebné k psaní,
- projdeme si malou a velkou abecedu,
- upozorním na nejčastější chyby.

Domů si navíc odnesete finální práci. V ceně kurzu dostanete malý a velký brushpen (štětečkový fix), osnovy, NOVOU aktualizovanou písanku, kterou využijete na místě a následně pro trénování doma a další psací pomůcky. NOVĚ je v ceně kurzu malé občerstvení, které bude na místě k dispozici.

Cena kurzu: 990 Kč. Maximální kapacita je 8 lidí na kurz. Pro rezervaci místa, prosím o zaplacení celé částky na č.ú. 670100-2203152660/6210, do poznámky uveďte termín kurzu a své jméno. Následně potvrdím účast.

Může se stát cokoliv a proto, pokud se omluvíte alespoň týden dopředu, vracím celou částku. V případě pozdější omluvy maximálně 3 dny před kurzem, vracím polovinu. Po této době propadá již částka celá.

V případě, že se plošně zavedou přísnější ochranná opatření proti šíření viru Covid-19, kurz může být z mé strany zrušen a peníze Vám vrátím v plné výši zpátky.

Lektor: Lenka Trejbalová.

Krasopsaní a malování akvarelem je mým koníčkem. Absolvovala jsem již několik kurzů u různých lektorů v Praze. Nejvíc mi ovšem dal intenzivní devíti týdenní kurz v Draw planet. Pokud chcete vidět více z mé práce, sledujte www.instagram.com/necmarej

Mějte se krásně a čmárejte, pište, malujte, tvořte...oznacujte tvorbu #necmarej. Lenka z Nečmárej