Kurz malování akvarelem

25.09.2020

Kurz malování akvarelem pro začátečníky

Jste tvořiví, kreativní a nebo si chcete jen užít večer v příjemné společnosti a odreagovat se tak od každodenních starostí?

Po absolvování kurzu budete umět vytvořit např. narozeninová či vánoční přání, dekorace na jakoukoliv oslavu nebo do rodinného alba. Ale možná se malování akvarelem stane vaším koníčkem a vy budete moci trávit kreativní chvilky u Vás doma.

Na kurzu se budeme učit základy, různé techniky a specifika malování akvarelovými barvami. Projdeme si potřebné pomůcky k malování a budeme se učit malovat s využitím různého množství vody a barvy.

Cena kurzu: 990 Kč. Maximální kapacita je 8 lidí na kurz.

Pro rezervaci místa, prosím o zaplacení celé částky na č.ú. 670100-2203152660/6210, do poznámky uveďte termín kurzu a své jméno. Následně potvrdím účast.

Může se stát cokoliv a proto, pokud se omluvíte alespoň týden dopředu, vracím celou částku. V případě pozdější omluvy maximálně 3 dny před kurzem, vracím polovinu. Po této době propadá již částka celá.

V případě, že se plošně zavedou přísnější ochranná opatření proti šíření Viru Covid-19, kurz může být z mé strany zrušen a peníze Vám vrátím v plné výši zpátky.

Lektor: Lenka Trejbalová.

Krasopsaní a malování akvarelem je mým koníčkem. Absolvovala jsem již několik kurzů u různých lektorů v Praze. Nejvíce mi dal intenzivní devítitýdenní kurz v Draw planet. Pokud chcete vidět více z mé práce, sledujte www.instagram.com/necmarej

Čmárejte, malujte, pište...označujte svou tvorbu #necmarej.

Těším se na Vás,
Lenka z Nečmárej