Vyhlížíme nového člena do týmu

20.07.2018

Jak se to semlelo?

Naši malou rodinnou kavárnu jsme otevřeli 5.4.2014 s představou, že to zvládneme sami dva. Avšak kolem kavárny, apartmánů a výroby dortů je tolik práce!!!

Postupně se k nám přidali kamarádi, kteří nám pomáhali - napřed málo a potom víc, až z toho vznikly dva plné úvazky pro servírky/baristy.

A proto, že chceme, aby se hosté u nás cítili dobře, chutnalo jim, odcházeli spokojeni a vraceli se, jedeme na plno. Dokonce jsme zařadili takovou rychlost, že nám odpadl jeden člen týmu a my jsme byli donuceni vše přehodnotit a zlepšit.

Od 1.9.2018 chceme mít v týmu tři servírky/baristy, kteří budou pracovat na 75% úvazek.

Jednoho skvělého člena už máme a hledáme k němu dva další.

Hledáme člověka, který by obsáhl přípravu nápojů a vaflí, perfektní přípravu kávy a milý servis hostům. Zároveň bude mít k ruce brigádníky na výpomoc a musí si je umět zorganizovat.

Jakou hledáme osobnost?

Hledáme člověka, který má rád lidi a společnost, rád si pochutná na kvalitním jídle a rád ostatní pohostí. Vyhlížíme kolegu, který bude mít úsměv na rtech a dobrou náladu přenese i na naše hosty.

Hledáme člověka, který dokáže fungovat samostatně, improvizovat při nečekaných komplikacích a zachová si chladnou hlavu ve vypjatých situacích.

Hledáme člověka spíše podnikatele než zaměstnance, který se ke kavárně bude stavět jako by byla jeho. Potřebujeme člověka 100% čestného a zodpovědného, který do našeho týmu zapadne jako kamarád. Chceme, abychom si všichni lidsky seděli.

Co musíte umět?

Nemusíte mít zkušenost v kavárně ani restauraci. Rádi Vás vše naučíme a v budoucnu zajistíme i certifikát pro baristu.

Pokud se domluvíte trochu anglicky nebo německy, je to výhoda.

Nejdůležitější je schopnost sebe-řízení, vstřícná komunikace, pečlivost při přípravě nápojů a jídel a chuť zlepšovat se.

Jaká bude Vaše role?

Za barem se budete střídat tři - tři nejdůležitější pilíře našeho týmu, se kterými budou hosté každý den ve styku a za kterými se budou rádi vracet. K ruce budete mít brigádníky a ve špičkách i nás dva.

Zásobování, administrativa, příprava dortů, večerní úklid a další "neviditelná" práce kolem kavárny bude naše starost.

Co nabízíme?

Malý kolektiv rodinné firmy, kde si jsou všichni blízko a vzájemně si pomáhají.

Zaučíme Vás vše potřebné pro perfektní práci baristy i servírky. Přivítáme, pokud se budete chtít dále rozvíjet a zajistíme Vám příslušné školení.

V prvním roce dostanete smlouvu na dobu určitou. Můžete si tak vyzkoušet jestli se Vám práce u nás líbí a jestli si lidsky sedíme. Po prvním roce Vám smlouvu rádi prodloužíme na dobu neurčitou.

Od 1. dne dostanete slevu 50% na to, co při práci vypijete a sníte. Cokoli, co Vás zaujme, tak můžete ochutnat.

Práci na 75% úvazek: (12hodinové a 4hodinové směny ve všední dny, jeden odpracovaný víkend a 15 volných dnů v měsíci), to je spousta času na rodinu či koníčky.

Jako odměnu dostanete stálý pevný plat 13.000,- Kč hrubého a k němu každým rokem rostoucí podíl na tržbě (v prvním roce průměrně 7.000,- Kč měsíčně).

Je to práce pro Vás?

Chcete-li se stát součástí rodiny kolem Malého mnicha, napište nám, prosím, o sobě pár řádků:

  1. Proč byste u nás chtěli pracovat
  2. Popište se, abychom věděli, že jste takoví, jaké hledáme

Napište nám o sobě nejpozději do 20.8.2018 na mail: marek@malymnich.cz.

Pavlína a Marek Lázničkovi